O nas

O nas

„ Jesteśmy ekspertami w dziedzinie obrotu energią.

Naszym głównym celem jest wspieranie rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce poprzez tworzenie przede wszystkim bezpiecznych i elastycznych rozwiązań handlowych maksymalizujących zyski Wytwórców ze sprzedaży ich zielonej energii.

Posiadamy zarówno certyfikowaną wiedzę z zakresu branży OZE jak i funkcjonalną, ponieważ jesteśmy praktykami, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dzięki wieloletniemu międzynarodowemu doświadczeniu w obrocie energią z OZE potrafimy doskonale dopasowywać nasze usługi pod zmieniające się warunki rynkowe w Polsce.

Jako vortex energy Obrót należymy do prężnie działającej na rynku OZE grupy kapitałowej Vortex Energy Polska. Częścią tej samej grupy jest Vortex Energy Polska spółka zajmująca się od ponad 14 lat kompleksową realizacją parków wiatrowych i solarnych w całym kraju.

Dzięki wieloletniej współpracy posiadamy szeroką i kompleksową wiedzę na temat rynku zielonej energii, co czyni nas rzetelnym i zaufanym partnerem licznego grona inwestorów, przedsiębiorców, instytucji i jednostek samorządowych „Małgorzata Kucharska, Dyrektor Operacyjny
vortex energy – Obrót Sp. z o.o.
We wszystkich działaniach kierujemy się następującą dewizą: wysoka jakość w uczciwej cenie – solidnie i bez komplikacji.
Głównym przedmiotem naszej działalności jest zakup i bilansowanie energii ze źródeł odnawialnych. Robimy to z myślą o maksymalizacji zysków wytwórców z OZE. Nasi Klienci otrzymują wsparcie dedykowanego opiekuna.

Jesteśmy ekspertami od energii i zaufanym partnerem licznego grona inwestorów, przedsiębiorców, instytucji oraz jednostek samorządowych. Nasz zespół to licencjonowani profesjonaliści, którzy gwarantują Państwu najwyższy poziom obsługi.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju usługi handlowe dla wytwórców, spółek obrotu jak i brokerów. Oprócz tego łączymy wytwórców z Odbiorcami energii w ramach długoletnich umów: corporate PPA.

vortex energy – obrót
kompleksowa obsługa
Twojej firmy

Do wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc fakt, że każda firma to inne możliwości i oczekiwania. Dlatego prosimy o kontakt, abyśmy mogli przygotować ofertę dedykowaną specjalnie dla Państwa firmy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

Czytaj więcej